Telefon: +385 1 2481 888 · stanic@stanic.hr

Odjel HoReCa Stanić
horeca@stanic.hr

Odjel Ključnih kupaca (Retail)
retail@stanic.hr

Odjel maloprodaje
maloprodaja@stanic.hr

Odjel Veleprodaje
veleprodaja@stanic.hr

Distributivni centar Zagreb
dczagreb@stanic.hr

Distributivni centar Osijek
dcosijek@stanic.hr

Distributivni centar Rijeka
dcrijeka@stanic.hr

Distributivni centar Pula
dcpula@stanic.hr

Distributivni centar Zadar
dczadar@stanic.hr

Distributivni centar Split
dczadar@stanic.hr

Distributivni centar Split
dcdubrovnik@stanic.hr